Hledat
Přihlásit se

Známá místa na rande, aneb originalita nebolí

Známá místa na rande, aneb originalita nebolí

Když pomineme jedince nepolíbené fantazií, tedy ty kteří zamíří na první rande neomylně na blockbuster do některého z multiplexů, nebo sportovní fandy co vezmou svoji vyvolenou na fotbal, máme v Praze na randění celkem široké pole působnosti. Praha patří bezpochyby nejromantičtějším městům v Evropě a když tomu dodáme trochu lesku bude i na světě. Pojďme se tedy podívat na místa která jsou vyhlášená jako randící, ale ruku na srdce byli jste tam se svojí drahou, nebo vzal vás tam váš drahý?

 

Náplavka

Evergreenem posledních let se stal pravý břeh Vltavy od Výtoně po Mánes a vlastně se není čemu divit, při absenci moře, je to jakási přístavní kolonáda s množstvím barů a zahrádek a zkrátka nepřijdete ani pokud máte rádi hudbu, nebo něco dobrého na zub. Silným argumentem pro tuto volbu je naprosté centrum města.

 

Petřín a okolí

Láska je láska…. a vzhůru na Petřín slyšel určitě každý, ale pravda je ve skutečnosti taková, že na Petřínské rozhledně, nebo v zrcadlovém bludišti bylo 90 % z nás naposledy na výletě se základní školou. Petřín a přilehlé zahrady strahovského kláštera spolu s jedinou lanovkou v Praze určitě nejsou špatným krokem.

 

Vyšehrad

Vyšehrad

Teritorium Horymíra s Šemíkem nabízí další skvělou volbu. Procházka po hradbách spolu s krásným výhledem jistě udělá dojem, při troše snahy najdete i něco příjemného ke konzumaci a ať už přímo v areálu nebo v blízkém okolí. Dobrým tipem je zde letní scéna divadla Studio Dva.

 

Stromovka

Královská obora na okraji Holešovic je v novém kabátu opravdu krásná a obzvláště pak v době Matějské poutě, zde můžete své polovičce dopřát i nějaký adrenalin. Mimo tuto událost stále funguje Křižíkova fontána, nebo Planetárium, které vám nabídne pohled na oblohu tak, jak jí v Praze jen těžko uvidíte.

Romantická praha - Praguemania.cz

 

Pražská Zoologická zahrada

Jistě to nebude nejklidnější místo z našeho výběru, pokud nejste typ milující děti (malí uřvaní lidé), bude to pro vás o něco složitější, nicméně i to jsou plusové body. Pražská ZOO se za poslední dekádu opravdu proměnila v moderní a krásnou podívanou. Ženy si přijdou na své v podobě nových přírůstků a pánové můžou vyniknout jako opora v pavilonu plazů.

Romantická praha - Praguemania.cz

Ať už zvolíte nějakou z nabízených variant, nebo nějakou další, důležitý je výsledek a nám nezbývá než vám popřát štěstí při výběru místa i partnera/ky…

  • 825

Sign In Pragua Mania

Account details will be confirmed via email.

Reset Your Password